Қазақстан Республикасының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 30 желтоқсан N 342-I
1-бап. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" 1990 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақ ССР Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 1, 8құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж, N 8, 179-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат; N 21, 130-құжат); 1998 жылғы 8 шілдеде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған " Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Алматы қаласының мәртебесі туралы мәселелер жөнінде) 1998 жылғы 1 шілдедегі Z980259_ Қазақстан Республикасының Заңы.
2. "Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақ ССР Заңын күшіне енгізу
тәртібі туралы" 1990 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақ ССР Жоғарғы Советінің
Қаулысы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж., N 1, 9-құжат).
2-бап. Осы Заң 1999 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Қобдалиева Н.М.)

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам занятости
Закон Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года № 342-1
Статья 1. Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 15 декабря 1990 г. Z902200_ "О занятости населения" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 1, ст.8; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 8, ст.179; 1995 г., № 20, ст.120; № 21, ст.130; Закон Республики Казахстан от 1 июля 1998 года Z980259_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан (по вопросам о статусе города Алматы)", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 8 июля 1998 г.).
2. Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 15 декабря 1990
года
B902400_
"О порядке введения в действие Закона Казахской ССР "О
занятости населения" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г.,
№ 1, ст.9).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 1999 года.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
корректор:  И.Склярова)