"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 1 сәуір N 358-I
1-бап. "Бюджет жүйесі туралы" 1996 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 20-21, 402-құжат; 1997 ж., N 11, 153-құжат; N 13-14, 205-құжат; 1998 жылы 22 желтоқсанда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Бюджет жүйесі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңы)
күші жойылды деп танылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Икебаева Ә.Ж.)

О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе"
Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года № 358-1
Статья 1. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. Z960052_ "О бюджетной системе" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 20-21, ст.402; 1997 г., № 11, ст.153; № 13-14, ст.205; Закон Республики Казахстан от 16 декабря 1998 г. Z980319_
"О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О
бюджетной системе", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан"  и
"Казахстанская правда" 22 декабря 1998 г.).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан