Қазақ ССР Әкімшілік право бұзушылық туралы кодексіне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 28 маусым N 408-I
1-бап. Қазақ ССР Жоғарғы Советі 1984 жылғы 22 наурызда қабылдаған
Қазақ ССР Әкімшілік право бұзушылық туралы кодексіне (Қазақ ССР
Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1984 ж., N 14 (қосымша); N 41, 534-құжат;
1985 ж., N 19, 190, 191-құжаттар; N 32, 325-құжат; N 45, 457-құжат;
N 49, 513-құжат; 1986 ж., N 13, 122-құжат; N 25, 242-құжат; N 31,
320-құжат; N 49, 506-құжат; 1987 ж., N 2, 19-құжат; N 16, 201-құжат;
N 29, 356-құжат; N 32, 421-құжат; N 41, 503-құжат; N 46, 560-құжат;
1988 ж., N 35, 324-құжат; 1989 ж., N 16, 129-құжат; N 27, 208-құжат;
N 45, 364-құжат; N 49, 444-құжат; N 50-51, 458-құжат; 1990 ж., N 12-13,
114-құжат; N 44, 410-құжат; N 48, 445-құжат; N 49, 461-құжат; 1991 ж.,
N 25, 318-құжат; N 26, 348-құжат; N 28, 373-құжат; Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 4, 96, 98,
100-құжаттар; N 13-14, 323-құжат; N 15, 380-құжат; N 16, 400-құжат;
1993 ж., N 3, 42-құжат; N 4, 70-құжат; N 8, 159, 161-құжаттар; N 9,
220, 222-құжаттар; N 20, 468, 469-құжаттар; 1994 ж., N 4-5, 60-құжат;
N 8, 134-құжат; N 15, 207-құжат; N 21-22, 272-құжат; 1995 ж., N 1-2,
17-құжат; N 5, 41-құжат; N 8, 55-құжат; N 9-10, 64-құжат; N 15-16,
105-құжат; N 17-18, 110-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1996 ж., N 1, 177-құжат; N 14, 274, 277-құжаттар; N 15,
281-құжат; 1997 ж., N 6, 66-құжат; N 11, 146, 152-құжаттар; N 12,
184-құжат; N 13-14, 208-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 11-12,
176-құжат; N 13, 194-құжат; N 14, 201-құжат; N 22, 310-құжат)
мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 188-2-бап алып тасталсын;
2) 216-баптағы "188-2" деген цифрлар алып тасталсын;
3) 248-1-баптың бірінші бөлігіндегі 1) тармақшаның төртінші
азатжолындағы "188-2 және" деген сөздер алып тасталсын;
4) 271-баптың екінші бөлігіндегі, 322-баптың үшінші бөлігіндегі
"188-1-188-4" деген цифрлар "188-1, 188-3, 188-4" деген цифрлармен
ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.
Нарбаев Е.

О внесении изменений в Кодекс Казахской ССР об административных правонарушениях
Закон Республики Казахстан от 28 июня 1999 года № 408-1
Статья 1. Внести в Кодекс Казахской ССР об административных правонарушениях, принятый Верховным Советом Казахской ССР 22 марта 1984 г., K841000_ (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1984 г., № 14 (приложение); № 41, ст.534; 1985 г., № 19, ст.190, 191; № 32, ст.325; № 45, ст.457; № 49, ст.513; 1986 г., № 13, ст.122; № 25, ст.242; № 31, ст.320; № 49, ст.506; 1987 г., № 2, ст.19; № 16, ст.201; № 29, ст.356; № 32, ст.421; № 41, ст.503; № 46, ст.560; 1988 г., № 35, ст.324; 1989 г., № 16, ст.129; № 27, ст.208; № 45, ст.364; № 49, ст.444; № 50-51, ст.458; 1990 г., № 12-13, ст.114; № 44, ст.410; № 48, ст.445; № 49, ст.461; 1991 г., № 25, ст.318; № 26, ст. 348; № 28, ст. 373; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., № 4, ст.96, 98, 100; № 13-14, ст.323; № 15, ст.380; № 16, ст.400; 1993 г., № 3, ст.42; № 4, ст.70; № 8, ст.159, 161; № 9, ст.220, 222; № 20, ст.468, 469; 1994 г., № 4-5, ст.60; № 8, ст.134; № 15, ст.207; № 21-22, ст.272; 1995 г., № 1-2, ст.17; № 5, ст.41; № 8, ст.55; № 9-10, ст.64; № 15-16, ст.105; № 17-18, ст.110; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст.177; № 14, ст.274, 277; № 15, ст.281; 1997 г., № 6, ст.66; № 11, ст.146, 152; № 12, ст.184; № 13-14, ст.208; № 22, ст. 333; 1998 г., № 11-12, ст.176; № 13, ст.194; № 14, ст.201; № 22, ст.310) следующие изменения:
1) статью 188-2 исключить;
2) в статье 216 цифры "188-2" исключить;
3) в абзаце четвертом подпункта 1) части первой статьи 248-1 слова "188-2 и" исключить;
4) в части второй статьи 271, в части третьей статьи 322 цифры "188-1 - 188-4" заменить цифрами "188-1, 188-3, 188-4".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан