"Валюталық реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 шілде N 431
"Валюталық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы
24 желтоқсандағы Заңына
Z960054_
(Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1996 ж., N 20-21, 404-құжат; 1997 ж., N 13-14, 205-құжат;
1998 ж., N 16, 219-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
14-баптың 1-тармағының үшінші абзацында:
"10" деген цифр "20" деген цифрмен ауыстырылсын;
"бірақ 1 миллион теңгеден аспайтын" деген сөздер алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О валютном регулировании"
Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года № 431-I
Внести в Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г.
Z960054_
"О валютном регулировании" (Ведомости Парламента Республики
Казахстан, 1996 г., № 20-21, ст. 404; 1997 г., № 13-14, ст. 205; 1998
г., № 16, ст. 219) следующие изменения:
в абзаце третьем пункта 1 статьи 14:
цифру "10" заменить цифрой "20";
слова ", но не более 1 миллиона тенге" исключить.
Президент
Республики Казахстан