Қазақстан Республикасының стандарттау және сертификаттау мәселелері бойынша кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 шілде N 435
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Стандарттау және сертификаттау туралы" 1993 жылғы 18
қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы
Z936000_
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 1, 13-құжат; 1995 ж., N 8, 57-құжат,
N 23, 152-құжат);
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің "Стандарттау және
сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу
тәртібі туралы" 1993 жылғы 18 қаңтардағы Қаулысы (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 1, 14-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам стандартизации и сертификации
Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года № 435-I
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 18 января 1993 года Z936000_
"О стандартизации и сертификации" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1993 г., № 1, ст. 13; 1995 г., № 8, ст. 57; № 23,
ст. 152).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 18
января 1993 года
B938000_
"О порядке введения в действие Закона
Республики Казахстан "О стандартизации и сертификации" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 1, ст. 14).
Президент
Республики Казахстан