Баспасөз және бұқаралық хабарлама мәселелері бойынша Қазақ ССР-інің кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 23 шілде N 452
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Баспасөз және басқа бұқаралық хабарлама құралдары туралы" Қазақ
ССР-інің 1991 жылғы 28 маусымдағы Заңы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің
Ведомостары, 1991 ж., N 28, 390-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 1-2, 17-құжат; N 20, 121, 123-құжаттар).
2. Қазақ ССР Жоғарғы Советінің "Баспасөз және басқа бұқаралық
хабарлама
құралдары туралы" Қазақ ССР Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" 1991 жылғы
28 маусымдағы Қаулысы (Қазақ ССР Жоғарғы Советінің Ведомостары, 1991 ж.,
N 28, 391-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Казахской ССР по вопросам печати и массовой информации
Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 г. № 452-1
Признать утратившими силу:
1. Закон Казахской ССР от 28 июня 1991 г. Z911700_ "О печати и других средствах массовой информации" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 28, ст.390; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 1-2, ст.17; № 20, ст.121, 123).
2. Постановление Верховного Совета Казахской ССР от 28 июня 1991 г. B911700_ "О порядке ведения в действие закона Казахской ССР "О печати и других средствах массовой информации") (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г. № 28, ст.391).
Президент
Республики Казахстан