Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет туралы" заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 23 шілде N 455
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет
туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы  N 2730
U952730_
заң күші бар
Жарлығының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж.,
N 24, 169-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж.,
N 12, 184-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2-бап. Осы Заң 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, "О государственной службе"
Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 455-I
Статья 1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 26 декабря 1995 г. № 2730 U952730_ "О государственной службе" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 24, ст.169; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 12, ст.184).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2000 года.
Президент
Республики Казахстан