Қазақстан Республикасының тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары бойынша кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы. 1999 жылғы 26 шілде N 457-I
Қазақстан Республикасының мынадай заң актілерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" 1993 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы 1993 ж., N 1, 15-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жер атаулары туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" 1993 жылғы 18 қаңтардағы Қаулысы  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 1, 16-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по товарным знакам, знакам обслуживания и наименованиям мест происхождения товаров
Закон Республики Казахстан от 26 июля 1999 г. № 457-1
Признать утратившими силу следующие законодательные акты Республики
Казахстан:
1) Закон Республики Казахстан от 18 января 1993 г.
Z932800_
"О
товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения
товаров" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 1,
ст.15);
2) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 18 января
1993 г.
B933100_
"О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан
"О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения
товаров" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 1,
ст.16).
Президент
Республики Казахстан