Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесі туралы" конституциялық заң күші бар Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 1999 жылғы 16 қараша N 478-I.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2694 U952694_ конституциялық заң күші бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 23, 147-құжат;
Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 7, 78-құжат; N 11,
156-құжат; N 13-14, 194-құжат; N 4, 100-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
77-баптың 2-тармағының үшінші бөлігіндегі "оларға қоғамдық көліктің
барлық түрлерінде - таксиден басқа, қалалық, қала маңындағы және
жергілікті қатынас көліктерінде тегін жүруге рұқсат беріледі." деген
сөздер алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан"
Конституционный закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года № 478-I.
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу конституционного закона, от 20 декабря 1995 г. № 2694 U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 23, ст. 147; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 7, ст. 78; № 11, ст. 156; № 13-14, ст. 194; 1999 г., № 4, ст. 100) следующее изменение:
в части третьей пункта 2 статьи 77 слова "им предоставляется бесплатный проезд на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения, кроме такси" исключить.
Президент
Республики Казахстан