"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 қараша N 480-I
1-бап. "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Ведомостары, 1992 ж., N 23, 560-құжат; 1994 ж., N 8, 140-құжат; N 20, 252-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 184-құжат; N 22, 334-құжат; 1998 ж.,
N 24, 432-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
13-баптың екінші бөлігінде:
1) тармақшада "ең төмен жалақы" деген сөздер "айлық есептік
көрсеткіш" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақша алып тасталсын.
2-бап. Осы Заң 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 480-I
Статья 1. Внести в  Закон  Республики Казахстан от 18 декабря 1992 г. "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., 23, ст. 560; 1994 г., 8, ст. 140; № 20, ст. 252; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., 12, ст. 184; 22, ст. 334; 1998 г., 24, ст. 432; 1999 г., 8, ст. 247) следующие изменения:
в части второй статьи 13:
в подпункте 1) слова "минимальных заработных плат", "минимальной заработной платы" заменить соответственно словами "месячных расчетных показателей", "месячного расчетного показателя";
подпункт 2) исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2000 года.
Президент
Республики Казахстан