О признании утратившими силу некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной зашиты населения Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года № 90-п
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту пенсионного и социального обеспечения Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в недельный срок обеспечить доведение настоящего приказа до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан и направить на публикацию в официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Г. Карагусова
Приложение
к приказу Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 19 апреля 2007 года № 90-п
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан
1. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 44-п «Об утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 741).
2. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 января 2005 года № 71-п «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» от 19 марта 1999 года № 44-п «Об утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3473).

Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылғанын тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007 жылғы 19 сәуірдегі № 90-ө Бұйрығы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 27 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1.Осы бұйрыққа қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылған деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Зейнетақы және әлеуметтік қамсыздандыру департаменті бір апта ішінде осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің назарына жеткізілуін қамтамасыз етсін және баспасөз басылымына ресми түрде жариялануға жолдансын.
3. Осы бұйрық қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Г. Қарақұсова
Қазақстан Республикасы Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрінің 2007 жылғы
19 сәуірдегі № 90-ө бұйрығы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. «Әскери қызметшілерге, Ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы және мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы, мемлекеттік базалық зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 1999 жылғы 19 наурыздағы № 44-п бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 741 тіркелген).
2. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «Әскери қызметшілерге, Ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы және мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы, мемлекеттік базалық зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 1999 жылғы 19 наурыздағы № 44-п бұйрығына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы № 10-п бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3473 тіркелген).

3. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 июля 2005 года № 177-п «О внесении дополнений и изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» от 19 марта 1999 года № 44-п «Об утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет, государственной базовой пенсионной выплаты и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3803).

3. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «Әскери қызметшілерге, Ішкі істер органдары, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің, қаржы полициясы және мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлеріне Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы, мемлекеттік базалық зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы төлеуді жүзеге асыру жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 1999 жылғы 19 наурыздағы № 44-п бұйрығына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 7 шілдедегі № 177-п бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3803 тіркелген).