О признании утратившим силу приказа Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 сентября 1998 года № 85 "О введении в действие расчетных ведомостей по отчислениям в Дорожный фонд Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2009 года № 512
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 сентября 1998 года № 85 "О введении в действие расчетных ведомостей по отчислениям в Дорожный фонд Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 октября 1998 года за № 614).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра                              Б. Шолпанкулов

Қазақстан Республикасының Жол қорына аударымдар бойынша есеп айырысу ведомостарын күшіне енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігінің Салық комитеті Төрағасының 1998 жылғы 9 қыркүйектегі № 85 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2009 жылғы 24 қарашадағы № 512 Бұрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-баптың 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Жол қорына аударымдар бойынша есеп айырысу ведомостарын күшіне енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрілігінің Салық комитеті Төрағасының 1998 жылғы 9 қыркүйектегі № 85 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1998 жылғы 7 қазанда № 614 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) бір апталық мерзімде аталған бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы                                    Б. Шолпанқұлов