О признании утратившим силу постановления коллегии Министерства труда Республики Казахстан от 3 апреля 1995 года № 4-4
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 июня 2009 года № 191-п
По результатам мониторинга нормативных правовых актов, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу постановление коллегии Министерства труда Республики Казахстан от 3 апреля 1995 года № 4-4 "О внесении дополнения в постановление Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 51".
2. Департаменту труда и социального партнерства (Сарбасов А.А.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Г. Абдыкаликова

Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігі алқасының 1995 жылғы 3 сәуірдегі N 4-4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы 24 маусымдағы N 191-ө бұйрығы
Нормативтік құқықтық актілердің мониторингі қорытындысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 51 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігі алқасының 1995 жылғы 3 сәуірдегі N 4-4 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Еңбек және әлеуметтік әріптестік департаменті (А.Ә. Сарбасов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Г. Әбдіқалықова