О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 732 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг в области технической инспекции"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 573
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 732 "Об утверждении стандартов оказания государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5075, опубликован "Юридическая газета" от 1 февраля 2008 г., № 16 (1416).
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
И.о. Министра                              Е. Аман

"Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 732 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 6 қыркүйектегі № 573 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту жөнінде» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 732 (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5075 нөмірмен тіркелген, «Заң газетінде» 2008 жылғы 1 ақпандағы № 16 (1416) жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Егіншілік және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде мәлімет үшін жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің м.а.                                    Е. Аман