О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 13 января 2012 года № 158-49 "Об утверждении перечней предприятий и организаций, в которых будут организованы социальные рабочие места и рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году"
Постановление акимата города Астаны от 23 мая 2012 года № 158-609
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 378 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 13 января 2012 года № 158-49 «Об утверждении перечней предприятий и организаций, в которых будут организованы социальные рабочие места и рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 710, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 26 января 2012 года, № 10, «Вечерняя Астана» от 26 января 2012 года, № 10).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Бадаеву А.Г.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

«2012 жылы жастар тәжірибесінен өту үшін жұмыс орындары мен әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын ұйымдар мен кәсіпорындардың тізбесін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 158-49 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 мамырдағы № 158-609 қаулысы
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 378 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы жастар тәжірибесінен өту үшін жұмыс орындары мен әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын ұйымдар мен кәсіпорындардың тізбесін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 158-49 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 710 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы № 10 «Астана хабары», 2012 жылы 26 қаңтардағы № 10 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
Әкім                                          И. Тасмағамбетов