О признании утратившим силу приказа Министра образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан от 10 марта 1998 года "Порядок осуществления государственными зоологическими парками Республики Казахстан импортных и экспортных операций с животными, обмена ими с другими учреждениями зоологического профиля"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 17-03/505
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан от 10 марта 1998 года «Порядок осуществления государственным зоологическими парками Республики Казахстан импортных и экспортных операций с животными, обмена ими с другими учреждениями зоологического профиля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 511).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Нысанбаев Е.Н.) направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік хайуанаттар бақтарының жануарлармен импорттық және экспорттық операциялар жасауды және оларды басқа да зоологиялық салалы мекемелермен ауыстыруды іске асырудың тәртібін бекітемін" Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрінің 1998 жылғы 10 наурыздағы бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 17-03/505 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік хайуанаттар бақтарының жануарлармен импорттық және экспорттық операциялар жасауды және оларды басқа да зоологиялық салалы мекемелермен ауыстыруды іске асырудың тәртібін бекітемін Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрінің 1998 жылғы 10 наурыздағы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 511 тіркелген) бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті (Е.Н. Нысанбаев) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Мамытбеков