О признании утратившим силу приказа и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 апреля 2002 ища № 334 "Об утверждении Правил о порядке, условиях отбора и направления представителей казахской диаспоры на обучение в учебные заведения Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 22 ноября 2012 года № 520
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года № 334 «Об утверждении Правил о порядке, условиях отбора и направления представителей казахской диаспоры на обучение в учебные заведения Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 июня 2002 года № 1873, опубликованный в бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан 2002 года, август, № 31).
2. Департаменту высшего и послевузовского образования
(Жакыпова Ф.Н.) довести настоящий приказ до сведения Министерств
юстиции и иностранных дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра                                    М. Орунханов

"Қазақ диаспорасы өкілдерін Қазақстан Республикасының оқу орындарында оқуға іріктеу және жіберу тәртібі, шарттары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 334 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 22 қарашадағы № 520 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақ диаспорасы өкілдерін Қазақстан Республикасының оқу орындарында оқуға іріктеу және жіберу тәртібі, шарттары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2002 жылғы 23 сәуірдегі № 334 бұйрығының  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 7 маусымда № 1873 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2002 жылы тамызда № 31 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет және Ішкі істер министрліктерінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                              М.Орынханов