О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 169/28-IV "Об установлении стоимости разовых талонов"
Решение маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 123/14-V
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых  актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 169/28-IV «Об установлении стоимости разовых талонов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2009 года за № 555, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 20 января 2009 года № 6, «Вечерняя Астана» от 20 января 2009 года № 8).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Э. Суханбердиева
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов

Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 169/28-IV "Бір жолғы талондардың бағасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылғаны туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 123/14-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 169/28-IV «Бір жолғы талондардың бағасын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 9 қаңтарда № 555 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 6 «Астана ақшамы», 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 8 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы                       Э.Суханбердиева
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                               С.Есілов