О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 января 2013 года № 15
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 августа 1999 года № 396 «Об организации работ по определению Первичных Дилеров на рынке государственных ценных бумаг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 884);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 июня 2002 года № 266 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 августа 1999 года № 396 «Об организации работ по определению Первичных Дилеров на рынке государственных ценных бумаг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1900, опубликован в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 33, ст. 664).
2. Департаменту государственного заимствования Министерствафинансов Республики Казахстан (Акижанов К.Б.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 15 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттік бағалы қағаздар рыногындағы Бастапқы Дилерлерді айқындау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 2 тамыздағы № 396 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 884 болып тіркелген);
2) «Мемлекеттік бағалы қағаздар рыногындағы Бастапқы Дилерлерді айқындау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 2 тамыздағы № 396 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 маусымдағы № 396 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1900 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2002 ж., № 33, 664-құжат жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаменті (Қ.Б. Ақжанов) бір апта мерзімде белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б.Жәмішев