О признании утратившим силу совместного приказа Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 252-ө и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 435 "Об утверждении Правил метеорологического обеспечения гражданской авиации Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2013 года № 276 и Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 103-Ө
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 252-ө и Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 сентября 2010 года № 435 «Об утверждении Правил метеорологического обеспечения гражданской авиации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6600, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 27 ноября 2010 года № 323-324 (26384-26385); «Егемен Қазақстан» от 2 декабря 2010 года № 515-516 (263559) и от 7 декабря № 520-521 (26364)).
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сейдахметов Б.К.) в установленном порядке направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и на ИПГО.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр охраны                 Министр транспорта и
окружающей среды               коммуникаций Республики
Республики Казахстан           Казахстан
__________ Н. Каппаров         _____________ А. Жумагалиев

"Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясын метеорологиялық қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 252-ө және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 435 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 276 және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 103-ө бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясын метеорологиялық қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 252-ө және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 435 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6600 болып тіркелген, «Казахстанская правда» 2010 жылғы 27 қарашадағы № 323-324 (26384-26385); «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 2 желтоқсандағы № 515-516 (26359) және 7 желтоқсандағы № 520-521 (26364) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын, оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында және МОИП орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы            Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау         Көлік және коммуникация министрі
министрі                          министрі
_______________ Н. Қаппаров      _______________А. Жұмағалиев