О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 мая 2010 года № 120/ДСП "Об утверждении Требований, предъявляемых к соответствию состояния здоровья лиц для службы в органах национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 369/ДСП
Для служебного пользования
Экз. №__
Примечание РЦПИ: документы с грифом "ДСП" в базу данных "Закон" не вводятся.

"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарына қызметке қабылданатын адамдардың денсаулығы жағдайына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасы 2010 жылғы 11 мамырдағы N 120/ҚБП бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 2 шілдедегі N 369-ҚБИ бұйрығы
Қызмет бабында
пайдалану үшін
№  дана
РҚАО-ның ескертпесі: "Қызмет бабында пайдалану үшін" грифімен  берілген құжаттар "Заң" деректер базасына енгізілмейді.