О признании утратившим силу постановление акимата города Астаны от 30 мая 2013 года № 197-877 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам Государственным учреждением "Управление земельных отношений города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 5 июня 2014 года № 197-918
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 358 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 30 мая 2013 года № 197-877 «Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам Государственным учреждением «Управление земельных отношений города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2013 года № 783, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 4 июля 2013 года № 75, «Вечерняя Астана» от 4 июля 2013 года № 81).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Хорошуна С.М.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

"Астана қаласының Жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің жеке және заңды тұлғаларға көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 197-877 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 197-918 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 358 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарына бекіту туралы" қаулысына сәйкес Астана әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің жеке және заңды тұлғаларға көрсететін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 197-877 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2013 жылғы 28 маусымда № 783 тіркелді, 2013 жылғы 4 шілдедегі № 75 "Астана Ақшамы"), 2013 жылғы 4 шілдедегі № 81 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.М. Хорошунға жүктелсін.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов