Об отмене приказа Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 196-1 "О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД "Об утверждении Особого порядка формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 205
В соответствии с пунктом 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 196-1 «О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 25 апреля 2013 года № 130-ОД «Об утверждении Особого порядка формирования затрат, применяемом при утверждении тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий».
2. Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренции в течение трех календарных дней направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Е. Досаев

"Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мелшерлемелерін) бекіту кезінде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 196-1 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 205 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) тарифтерді (бағаларды, алымдар мөлшерлемелерін) бекіту кезінде қолданылатын шығындарды қалыптастырудың ерекше тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 130-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 196-1 бұйрығының күші жойылсын.
2. Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті күнтізбелік үш күннің ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мәлімет үшін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Е. Досаев