Об избрании Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Мажилиса Парламента Республики Казахстан от 3 апреля 2014 года № 729-V МП
В соответствии с пунктом 1 статьи 58 Конституции Республики Казахстан Мажилис Парламента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Избрать Председателем Мажилиса Парламента Республики Казахстан депутата Джакупова Кабибуллу Кабеновича.
Заместитель
Председателя Мажилиса
Парламента Республики Казахстан                 С. ДЬЯЧЕНКО

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасын сайлау туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 729-V ПМ қаулысы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 58-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі қаулы етеді:
Депутат Жақыпов Қабиболла Қабенұлы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы болып сайлансын.
Қазақстан Республикасы
Парламенті Мәжілісі
Төрағасының орынбасары                С.Дьяченко