О поpядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О госудаpственном контpоле за обоpотом отдельных видов оpужия"
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 27 октябpя 1993 года. Утратило силу - Законом РК от 30 декабря 1998 г. N 340 ~Z980340.
Верховный Совет Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан Z932900_ "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" со дня его опубликования.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
до 1 января 1994 г. представить в Верховный Совет Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Законом Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия";
привести Решения Правительства Республики Казахстан в
соответствие с Законом Республики Казахстан "О государственном
контроле за оборотом отдельных видов оружия";
принять необходимые решения, обеспечивающие реализацию названного
Закона.
Председатель
Верховного Совета Республики
Казахстан

"Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы 1993 жылғы 27 қазан N 3400. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасының 1998.12.30. N 340 Заңымен.~Z980340
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңы Z932900_ жарияланған күнiнен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
1994 жылғы 1 қаңтарға дейiн Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiне Қазақстан Республикасының заң құжаттарын "Жекелеген қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес келтiру туралы ұсыныс енгiзсiн;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн "Жекелеген
қару түрлерiнiң айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы"
Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес келтiрсiн;
аталған Заңды жүзеге асыруды қамтамасыз ететiн қажеттi
шешiмдер қабылдайтын болсын.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Төрағасы