О введении в действие Закона Республики Казахстан "О конверсии обоpонной пpомышленности Республики Казахстан"
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 октября 1993 года. Утратило силу - Законом РК от 12 января 2004 г. N 521 (вводится в действие с 1 января 2004 г.)
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в действие Закон Республики Казахстан Z933500_  "О конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан" с 1 января 1994 года.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан до 1 января 1994 года: привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с Законом Республики Казахстан "О конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан";
принять необходимые решения, обеспечивающие реализацию данного Закона;
обеспечить пересмотр и отмену министерствами, ведомствами и другими центральными органами государственного управления Республики Казахстан их нормативных актов и инструкций, противоречащих Закону Республики Казахстан "О конверсии оборонной промышленности Республики Казахстан".
3. Поручить Комитету Верховного Совета Республики Казахстан по вопросам развития промышленности, транспорта и связи осуществлять контроль за исполнением данного Закона.
Председатель
Верховного Совета Республики
Казахстан

"Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы 1993 жылғы 22 қазандағы N 3900. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2004.01.12. N 521 Заңымен.
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңы  1994 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi 1994 жылғы 1 қаңтарға дейiн:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн "Қазақстан Республикасының Қорғаныс өнеркәсiбiн конверсиялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес келтiрсiн;
осы Заңның жүзеге асырылуын қамтамасыз ететiн қажеттi шешiмдер қабылдасын;
Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, ведомстволарының және басқа да мемлекеттiк орталық басқару органдарының "Қазақстан Республикасының Қорғаныс өнеркәсiбiн конверсиялау туралы" Қазақстан
Республикасы Заңына қайшы келетiн қалыпты құжаттары мен нұсқауларын қайта қарауын және олардың күшiн жоюын қамтамасыз етсiн.
3. Осы Заңның орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Өнеркәсiптi, көлiк пен байланысты дамыту мәселелерi жөнiндегi комитетiне тапсырылсын.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Төрағасы