О поpядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О госудаpственной гpанице Республики Казахстан
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 13 янваpя 1993 года N 1873-ХII
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Закон Республики Казахстан Z937000_ "О государственной
границе Республики Казахстан" ввести в действие со дня его
опубликования.
2. Поручить Кабинету Министров Республики Казахстан:
- рассмотреть вопрос о правовом оформлении границы Республики
Казахстан с сопредельными государствами и обеспечить необходимые
условия для охраны государственной границы Республики Казахстан;
- до 1 апреля 1993 года привести в соответствие с принятым
Законом решения Правительства Республики Казахстан, касающиеся охраны
государственной границы Республики Казахстан.
Председатель Верховного Совета
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы 1993 жылғы 13 қаңтардағы N 9000
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы Z937000_ жарияланған күнiнен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне:
- Қазақстан Республикасының шектес мемлекеттермен шекарасынан
құқылық жағынан ресiмдеу туралы мәселенi қарап, Қазақстан
Республикасының мемлекеттiк шекарасын күзету үшiн қажеттi жағдайлар
жасауды қамтамасыз ету;
- 1993 жылғы 1 сәуiрге дейiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекараны күзетуге қатысты
шешiмдерiн қабылданған Заңға сәйкес келтiру тапсырылсын.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң
Төрағасы