О введении в действие Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан"
Постановление Веpховного Совета Республики Казахстан от 21 сентябpя 1994 года N 157
Верховный Совет Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в действие  Закон  Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан" со дня опубликования.
2. Кабинету Министров Республики Казахстан:
- представить в Верховный Совет Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Законом Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан";
- разработать и внести на рассмотрение Верховного Совета Республики Казахстан транспортные кодексы Республики Казахстан;
- привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим Законом.
Председатель
Верховного Совета
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы 21 қыркүйек 1994 ж. N 157-XIII
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының Заңы Z947000_ жарияланған күннен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
- Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiне Қазақстан
Республикасының заң құжаттарын "Қазақстан Республикасындағы көлiк
туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкестендiру туралы
ұсыныстар табыс ететiн болсын;
- Қазақстан Республикасының көлiк кодекстерiн әзiрлеп,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қарауына енгiзсiн;
- Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн осы Заңға
сәйкестендiрсiн.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Төрағасы