О признании утратившим силу распоряжения Государственного секретаря Республики Казахстан от 24 июня 1996 года № 5
Распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 5
Признать утратившим силу распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 24 июня 1996 года № 5 "Об утверждении Порядка приема Глав иностранных государств в Республике Казахстан".
Государственный секретарь
Республики Казахстан                       К. Саудабаев

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 1996 жылғы 24 маусымдағы № 5 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 2010 жылғы 22 қазандағы № 5 Өкімі
"Қазақстан Республикасында Шетел мемлекеттерінің басшыларын қабылдау тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының 1996 жылғы 24 маусымдағы № 5 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік хатшысы                        Қ. Саудабаев