О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2013 года № С-13/7
На основании статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шортандинского районного маслихата согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Шарипова
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
Приложение
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-13/7 от 31 января
2013 года
Перечень признаных утратившим силу некоторых решений Шортандинского районного маслихата
1. Решение Шортандинского районного маслихата «Об утверждении схемы зонирования земель поселка Шортанды и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога, кадастровой (оценочной) стоимости земельных участков» от 11.10.2007 года № С-2/5 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-40, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 01.12.2007 года № 46);
2. Решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12.12.2011 года № С-45/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-146, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 21.01.2012 года № 3, 4);
3. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 08.02.2012 года № С-2/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-149, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 25.02.2012 года № 8);
4. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 27.03.2012 года № С-3/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-152, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 14.04.2012 года № 14);
5. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12.04.2012 года № С-4/3 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-154, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 05.05.2012 года № 17);

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/7 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы «Нормативтік құқықтық кесімдер туралы» Заңының 27 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Берілген тізбеге сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            А.Шәріпова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
Шортанды аудандық мәслихатының
2013 жылдың 31 қаңтарындағы
№ С-13/7 шешіміне қосымша
Шортанды аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шортанды аудандық мәслихатының 2007 жылдың 11 қазанындағы № С-2/5 «Шортанды кентінің жер сызбасын аймақтарға бөлу және жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құнын, жер салығының базалық мөлшерлемесінің түзету коэффициентін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-40 тіркелген, 2007 жылдың 01 желтоқсанында аудандық № 46 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-146 тіркелген, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық № 3, 4 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 8 ақпанындағы № С-2/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-149 тіркелген, 2012 жылдың 25 ақпанында аудандық № 8 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
4. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 27 наурызындағы № С-3/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-152 тіркелген, 2012 жылдың 14 сәуірінде аудандық № 14 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
5. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 12 сәуіріндегі № С-4/3 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-154 тіркелген, 2012 жылдың 05 мамырында аудандық № 17 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.

6. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 02.07.2012 года № С-6/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-159, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 21.07.2012 года № 28);
7. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» 08.08.2012 года № С-8/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-161, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 18.08.2012 года № 32);
8. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 05.10.2012 года № С-9/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3465, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 20.10.2012 года № 41);
9. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 16.11.2012 года № С-10/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3498, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 01.12.2012 года № 47);
10. Решение Шортандинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 05.12.2012 года № С-11/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3531, опубликованное в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» от 29.12.2012 года № 51).

6. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 2 шілдесіндегі № С-6/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-159 тіркелген, 2012 жылдың 21 шілесінде аудандық № 28 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
7. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 8 тамызындағы № С-8/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-161 тіркелген, 2012 жылдың 18 тамызында аудандық № 32 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
8. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 5 қазанындағы № С-9/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3465 тіркелген, 2012 жылдың 20 қазанында аудандық № 41 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.
9. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 16 қарашасындағы № С-10/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3498 тіркелген, 2012 жылдың 1 желтоқсанындағы аудандық № 47 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған шешімі.
10. Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылдың 5 желтоқсанындағы № С-11/2 «2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3531 тіркелген, 2012 жылдың 29 желтоқсанындағы аудандық № 51 «Өрлеу» және «Вести» газеттерінде жарияланған) шешімі.