О признании утратившим силу некоторых решений районного маслихата
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 5 марта 2013 года № 7/86.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений районного маслихата в соответствии с приложением /прилагается/.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии Н.Челеева
Исполняющий полномочия
секретаря районного маслихата К.Кошенов
Приложение к решению районного
маслихата № 7/86 от 05.03.2013 года
Перечень решений районного маслихата признанные утратившим силу
Наименования
Число, месяц, год и номер принятого нормативного правового акта
Число, месяц, год и номер регистрации Департамента юстиции
Число, месяц, год и номер официального опубликования
1
О стоимости разовых талонов для физических лиц деятельность которых носит эпизодический характер на рынках района
20.11.2009 года
№ 21/167

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күштері жойылған деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 7/86 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күштері жойылған деп танылсын /жалғанды/.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Челеева
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін жүзеге асырушы Қ. Көшенов
Аудандық мәслихаттың 05.03.2013 жылғы
№ 7/86 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күштері жойылған деп танылған шешімдерінің тізбесі
Атауы
Нормативтік құқықтық актілердің қабылданған күні, айы, жы-лы және нөмірі
Әділет департаментінде тіркелген күні, айы, жылы және нөмірі
Ресми жарияланған күні, айы, жылы және нөмірі
1
Аудан базарларында қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын жеке тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны туралы
20.11.2009 жылғы
№ 21/167