О признании утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 10 апреля 2013 года № 16-80 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Талгарского района"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 5 августа 2014 года № 34-199
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Талгарского районного маслихата от 10 апреля 2013 года № 16-80 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Талгарского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 мая 2013 года за № 2358, опубликованного в районной газете "Талгар" от 25 мая 2013 года №21 (4056), от 01 июня 2013 года №22 (4057).
Председатель сессии районного маслихата Е. Бегимбетов
Секретарь районного маслихата Д. Тебериков

Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі "Талғар ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэфициенттерін бекіту туралы" № 16-80 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы № 34-199 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылы 10 сәуірдегі "Талғар ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэфициенттерін бекіту туралы" (2013 жылғы 17 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2358 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 25 мамырда № 21 (4056), 2013 жылғы 01 маусымда № 22 (4057) аудандық "Талғар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Бегімбетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Теберіков