О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Степногорска
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 26 июня 2015 года № а-6/246
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Степногорска от 29 июля 2014 года № а-7/286 «Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду) по городу Степногорску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4329, опубликовано 04 сентября 2014 года в газетах «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск»), от 4 февраля 2015 года № а-1/52 «О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 29 июля 2014 года № а-7/286 «Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче коммунального имущества в имущественный наем (аренду) по городу Степногорску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4664, опубликовано 12 марта 2015 года в газетах «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Аманкулова Н.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Степногорска                   А.Кумпекеев

Степногорск қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № а-6/246 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңдарына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Степногорск қаласы бойынша коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу Қағидасын бекіту туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № а-7/286 (№ 4329 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылдың 04 қыркүйегінде «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған), «Степногорск қаласы бойынша коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалға алу төлемінің есептік мөлшерлемесін есептеу Қағидасын бекіту туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № а-7/286 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № а-1/52 (№ 4664 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылдың 12 наурызында «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулыларының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.Ә.Аманқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                Ә.Күмпекеев