О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата № 44-240 от 19 ноября 2014 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Ескельдинского района"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 59-334
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан №964 от 25 августа 2011 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 19 ноября 2014 года №44-240 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Ескельдинского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 декабря 2014 года за №2952, опубликованного в газете "Жетісу шұғыласы" от 5 декабря 2014 года №49 и от 12 декабря №50-51 ).
Председатель LIХ сессии
V созыва
Ескельдинского районного маслихата Абдуллин Р.
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата Тастанбаев К.

Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы "Ескелді ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 44-240 шешімінің күші жойылды деп танылсын
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 59-334 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 - бабына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы №964 Қаулысымен бекітілген нормативтік-құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы "Ескелді ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 3 желтоқсанында №2952 тіркелген, "Жетісу шұғыласы" газетінде 2014 жылдың 5 желтоқсанында №49 және 2014 жылдың 12 желтоқсанында №50-51 жарияланған) №44-240 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ескелді ауданы мәслихатының
V шақырылымындағы
LIХ сессиясының төрағасы Р. Абдуллин
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы Қ. Тастанбаев