Об отмене Постановление акимата Талгарского района от 9 апреля 2015 года № 04-252 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Талгарском районе"
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 27 апреля 2015 года № 04-301
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить Постановления акимата Талгарского района от 09 апреля 2015 года № 04-252 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Талгарском районе" .
Аким района Р.Садыкова

Талғар ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 09 сәуірдегі № 04-252 "Талғар ауданында үгіттік материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 04-301 қаулысы
Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талғар ауданы әкімдігінің 2015 жылдың 09 сәуірдегі № 04- 252 "Талғар ауданында үгіттік материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімі Р.Садыкова