О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 14-1/448 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения охотника"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 октября 2015 года № 18-03/906
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 14-1/448 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения охотника" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7151, опубликованный от 18 октября 2011 года в газете "Казахстанская правда"  № 332 (26723)).
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в периодических печатных издания и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       C. Омаров

"Аңшы куәлігін беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2011 жылғы 5 тамыздағы № 14-1/448 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 9 қазандағы № 18-03/906 бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Аңшы куәлігін беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2011 жылғы 5 тамыздағы № 14-1/448 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7151 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2011 жылғы 18 казан № 501-502 (26894) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық көшірмесінің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберілуін;
2) мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық- құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                                     С. Омаров