О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 10 августа 2015 года № 362 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2015 года № 414
На основании Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 10 августа 2015 года № 362 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3392, опубликовано в № 35 (2173) газеты "Шарайна" от 4 сентября 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 11 сентября 2015 года).
Председатель сессии К. Адилбаев
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук

"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы № 362 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 414 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы № 362 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3392 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі 35 (2173) нөмірінде және 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Қ. Әділбаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Хмилярчук