О признании утратившим силу решения акима района от 10 апреля 2015 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21 декабря 2015 года № 7
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района от 10 апреля 2015 года №3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3129, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 18 апреля 2015 года №15 (1101), в информационно-правовой системе "Әділет" 22 апреля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Н. Кобжанов

Аудан әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Аудан әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3129 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірдегі № 15 (1101) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 22 сәуірде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Н. Кобжанов