О признании утратившим силу постановления акимата района от 26 февраля 2015 года № 08/02 "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 августа 2015 года № 32/09
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", пунктом 8) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района 26 февраля 2015 года № 08/02 "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3028, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 21 марта 2015 года № 11 (1197)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
Аким района Н. Кобжанов

Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Аудандық коммуналдық мүлікті жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 26 ақпандағы № 08/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 32/09 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 26 ақпандағы № 08/02 "Аудандық коммуналдық мүлікті жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3028 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 наурыздағы № 11 (1197) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айғаным Жолшорқызы Ақпановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов