О признании утратившим силу постановления акимата района от 31 декабря 2014 года № 31/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Нуринского района, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 25 июня 2015 года № 15/22
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 31 декабря 2014 года № 31/01 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Нуринского района, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2956, опубликованое в районной газете "Нұра" от 7 февраля 2015 года № 6).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Муканову Салтанат Аккошкаровну.
Аким района К. Бексултанов

Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 31/01 "Жергілікті бюджеттен қаржыланатын Нұра ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 15/22 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 31/01 "Жергілікті бюджеттен қаржыланатын Нұра ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2956 болып тіркелген, 2015 жылы 7 ақпандағы № 6 аудандық "Нұра" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Салтанат Аққошқарқызы Мұқановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Бексұлтанов