О признании утратившим силу решение Жанакорганского районного акима от 20 июля 2015 года № 17 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 2 октября 2015 года № 22
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного акима от 20 июля 2015 года № 17 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5074 от 29 июля 2015 года, опубликовано в газете "Жанақорған тынысы" от 01 августа 2015 года в № 59 (7877).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Идирисову С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов

"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі №17 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 22 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңдарына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 17 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылдың 29 шілдеде № 5074 болып тіркелген, 2015 жылғы 01 тамызда № 59 (7877) "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Идирисовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов