О признании утратившим силу совместного постановления и решения акимата города Актау № 709 и Актауского городского маслихата № 10/103 от 16 июня 2008 года "Об изменении границ села Умирзак"
Постановление акимата города Актау от 03 июля 2015 года № 845 и решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 03 июля 2015 года № 30/289
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и во исполнение письма департамента юстиции Мангистауской области № 10-11-481 от 20 февраля 2015 года акимат города Актау ПОСТАНОВИЛ и Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместное постановление и решение акимата города № 709 и Актауского городского маслихата № 10/103 от 16 июня 2008 года "Об изменении границ села Умирзак" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 августа 2008 года за № 11-1-90 и опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 12 августа 2008 года за № 128).
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М.Молдагулов
Аким города Е.Жанбыршин

"Өмірзақ ауылының шекарасын өзгерту туралы" 2008 жылғы 16 шілдедегі Ақтау қаласы әкімдігінің № 709 және Ақтау қалалық мәслихатының № 10/103 бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 84 қаулысы және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 03 шілдедегі № 30/289 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес және Маңғыстау облысы әділет департаментінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 10-11-481 хатын орындау мақсатында Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Өмірзақ ауылының шекарасын өзгерту туралы" 2008 жылғы 16 шілдедегі Ақтау қаласы әкімдігінің № 709 және Ақтау қалалық мәслихатының № 10/103 бірлескен қаулысы мен шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 05 тамыздағы № 11-1-90 болып тіркелген және 2008 жылғы 12 тамыздағы № 124 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов
Қала әкімі Е.Жаңбыршин