О признании утратившим силу постановления акимата от 18 сентября 2014 года № 251 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 18 июня 2015 года № 87
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 18 сентября 2014 года № 251 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5113, опубликован 20 января 2015 года № газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Акима района                               Ж. Бисимбаев

Әкімдіктің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 215 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 87 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 251 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5113 тіркелді, 2015 жылғы 20 қаңтардағы "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газеттінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауданы әкімі                               Ж. Бисимбаев