О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района от 4 мая 2015 года № 135
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 25 сентября 2015 года № 258
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 4 мая 2015 года № 135 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Наурзумского района" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 мая 2015 года под № 5626, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" от 11 июня  2015 года № 20).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Акима района                                     Т. Даиров

Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 135 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 258 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Науырзым ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 135 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 28 мамырда № 5626 тіркелген, 2015 жылғы 11 маусымдағы № 20 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                     Т. Даиров