О признании утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 23 июня 2014 года № 211/6 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче объектов в имущественный наем (аренду) областного коммунального имущества"
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2015 года № 215/7
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 23 июня 2014 года № 211/6 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче объектов в имущественный наем (аренду) областного коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3865, опубликовано 5 июля 2014 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы").
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
Аким области К. Бозумбаев

Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы "Облыстық коммуналдық мүлік объектілерін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" № 211/6 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 215/7 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы "Облыстық коммуналдық мүлік объектілерін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" № 211/6 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестрінде № 3865 тіркелді, 2014 жылғы 5 шілдеде "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев