О признании утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 11 ноября 2011 года № 243/9 "О некоторых вопросах распоряжения коммунальным имуществом Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 20 октября 2015 года № 297/10
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 11 ноября 2011 года № 243/9 "О некоторых вопросах распоряжения коммунальным имуществом Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3194, опубликовано 10 января 2012 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья").
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
Аким области К. Бозумбаев

Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы "Павлодар облысының коммуналдық мүлікке ие болудың кейбір мәселелері туралы" № 243/9 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 297/10 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы "Павлодар облысының коммуналдық мүлікке ие болудың кейбір мәселелері туралы" № 243/9 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3194 болып тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев