О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата Иртышского района от 26 января 2015 года № 27/1
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 2 марта № 64/3а
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ранее принятое постановление акимата Иртышского района от 26 января 2015 года № 27/1 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Иртышского района", (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 4314 от 20 февраля 2015 года, опубликовано в районных газетах "Ертіс нұры" №8 и "Иртыш" №8 от 28 февраля 2014 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Шарипов

Бұрын қабылданған, аудан әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 27/1 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 64/3а қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8–тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұрын қабылданған, Ертіс ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы "Ертіс ауданы әкімдігінің атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 27/1 қаулысының (Павлодар облысы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 20 ақпанында № 4314 тіркелген, 2015 жылдың 28 ақпандағы аудандық "Ертіс нұры" газетінің № 8 және "Иртыш" газетінің № 8 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Шәріпов