О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение XXXVII сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 319
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
Признать утратившими силу действие некоторых решений маслихата города Алматы согласно прилагаемому перечню.
Аппарату маслихата города Алматы:
1) известить органы юстиции в недельный срок о принятии настоящего решения;
2) принять меры по опубликованию настоящего решения в официальных печатных изданиях, включая интернет-ресурс.
3..Контроль за выполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы Шин Б.С. и заместителя акима города Алматы Сауранбаева Б.О. (по согласованию).
Председатель
XXXVІI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Ф. Константинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
V-го созыва от
17 марта 2015 года № 319
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Алматы
1. Решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 26 сентября 2006 года № 268 "Об утверждении Правил застройки территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 716, опубликовано 30 ноября 2006 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Решение II-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 сентября 2007 года № 09 "О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 26 сентября 2006 года № 268 "Об утверждении Правил застройки территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 756, опубликовано 17 ноября 2007 года в газете "Алматы ақшамы" и 15 ноября 2007 года в газете "Вечерний Алматы").
3. Решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 12 апреля 2010 года № 319 "О внесении изменений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 26 сентября 2006 года № 268 "Об утверждении Правил застройки территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 846, опубликовано 22 мая 2010 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХVІІ сессиясының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 319 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1.бабының 1-тармағына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Қоса берілген тізбеге сәйкес Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Алматы қаласы мәслихатының аппараты:
1).осы шешімді қабылдау туралы бір апталық мерзімде әділет органдарына хабарласын;
2).интернет-ресурсты қоса алғанда, ресми баспа басылымдарда осы шешімді жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3..Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.С. Шинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Б.О. Сауранбаевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXXVІІ сессиясының төрағасы
Ф. Константинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
2015 жылғы 17 наурыздағы
№ 319 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІV сессиясының 2006 жылғы 26 қыркүйектегі № 268 "Алматы қаласының аумағында құрылыс жүргізудің Ережесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 716 тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2006 жылғы 30 қарашада жарияланған).
2. ІV-сайланған Алматы қаласы мәслихатының ІІ сессиясының 2007 жылғы 10 қыркүйектегі № 9 "ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 26 қыркүйектегі "Алматы қаласының аумағында құрылыс жүргізудің Ережесін бекіту туралы" ХХІV сессиясының № 268 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 756 тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінде 2007 жылғы 17 қарашада және "Вечерний Алматы" газетінде 2007 жылғы 15 қарашада жарияланған).
3. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІІ сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 319 "III сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 26 қыркүйектегі XXIV сессиясының Алматы қаласының аумағында құрылыс жүргізудің Ережесін бекіту туралы № 268 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 846 тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2010 жылғы 22 мамырда жарияланған).