О признании утратившим силу постановления акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 августа 2015 года № 317
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения" от 05 апреля 2011 года № 91 (опубликовано 28 мая 2011 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1778).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
Настоящее постановление вводится в действие со дня введения в действие постановления акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 241 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения".
Аким Северо-Казахстанской области Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 317 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 05 сәуірдегі № 91 қаулысының (2011 жылғы 28 мамырда "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1778 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы "Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 241 қаулысы қолданысқа енгізілген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Е.Сұлтанов