О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского городского маслихата
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09 сентября 2015 года № 296
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Атырауской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу в решение Атырауского городского маслихата от 5 декабря 2015 года № 230 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в городе Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3069, опубликовано 17 января 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Признать утратившим силу в решение Атырауского городского маслихата от 5 февраля 2015 года № 252 "О внесении изменений в решение Атырауского городского маслихата от 5 декабря 2014 года № 230 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в городе Атырау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3105, опубликовано 26 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Председатель ХХХVІ сессии А. Бопылдыков
Секретарь городского маслихата Б. Казиманов

Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 296 шешімі
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабына сәйкес, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 230 "Атырау қаласында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3069 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтар "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 ақпандағы № 252 "Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 230 "Атырау қаласында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3105 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпанында "Атырау" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялансын.
ХХХVІ сессия төрағасы А. Бопылдықов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Қазиманов